Lotus Beauty Club - Lotus Clinic Dental & Beauty
Lotus Beauty Club - zdobądź voucher o wartości 500 zł

Lotus Beauty Club – dołącz do nas i zyskuj!

Lotus Beauty Club to prestiż, benefity i przynależność do grona ludzi skupionych wokół kliniki Lotus Clinic z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim.

Podstawową ideą powstania klubu jest nie tylko zapewnienie dostępu do usług premium z zakresu Health&Beauty na najwyższym poziomie i w atrakcyjnych cenach, ale także zrzeszenie lokalnej społeczności w rozwijaniu wspólnych pasji oraz inicjatyw koleżeńskich i biznesowych.

Lotus Beauty Club - zdobądź voucher o wartości 500 zł

Lotus Beauty Club – karta członkowska

Każdy uczestnik otrzyma odpłatnie kartę członkowską z indywidulanym numerem ważną przez 12 miesięcy od dnia jej wydania, która jednocześnie stanowić będzie voucher o wartości 500 zł do wykorzystania w Lotus Clinic na dowolne zabiegi z zakresu medycyny oraz będzie upoważniać do skorzystania z rabatów u wszystkich partnerów Lotus Beauty Club.

Członkostwo w klubie to nie tylko prestiż, ale przede wszystkim wymierne benefity dla jego członków, m.in. rabaty na wszystkie zabiegi beauty w Lotus Clinic, upusty od 10% do 30% u Przyjaciół klubu (których listę znajdziesz poniżej), dedykowana zamknięta grupa wymiany doświadczeń na platformie Facebook, oferty specjalne od naszych Partnerów niedostępne dla osób spoza klubu, spotkania towarzyskie z różnorodnymi atrakcjami i wszystko co pozwoli nam czuć się wyjątkowo.

Dołącz do Lotus Beauty Club

Cenisz jakość, skuteczność i bezpieczeństwo a do tego lubisz czuć się wyjątkowo?

Jeśli tak to Lotus Beauty Club jest dla Ciebie – dołącz do nas!

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy.

Formularz zgłoszenia

  Twoja data urodzenia

  Wszystkie podane informacje zostaną wykorzystane tylko i wyłącznie w celu przekazania oferty handlowej i nie będą wykorzystywane ani rozpowszechniane w żadnym innym celu.

  Lotus Clinic

  Lotus Clinic Dental & Beauty
  Plac Jana Pawła II 106/U1
  66-400 Gorzów Wlkp.

  Podmiot odpowiedzialny:
  Lotus Sp. z o.o.
  ul. Starzyńskiego 1/10b
  66-400 Gorzów Wlkp.

  wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000262838

  KRS 0001020910
  NIP 5993272509

  Kontakt z nami

  Mapa dojazdu