O nas - Lotus Clinic Dental & Beauty

Witaj w Lotus Clinic – klinice medycznej, która świadczy najwyższej jakości usługi zgodne z najnowszymi standardami.

Jesteśmy legalnie działającym podmiotem medycznym zarejestrowanym w Lubuskim Urzędzie Wojewódzkim, spełniamy najwyższe standardy sanitarno-higieniczne i podlegamy stałej kontroli organu rejestrowego oraz Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej, bowiem naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i zadowolenie Pacjentów.

W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres usług medycznych, w tym medycynę estetyczną, stomatologię, ortodoncję, ortopedię jak również ginekologię oraz urologię estetyczną.

Bezpieczeństwo naszych pacjentów jest dla nas priorytetem, dlatego stosujemy najwyższe standardy higieny i dezynfekcji. Klinika wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt medyczny a zabiegi i procedury medyczne wykonywane są przez doświadczonych lekarzy oraz pielęgniarki w sterylnych gabinetach przy zachowaniu najwyższych standardów.

Klinika Medycyny Estetycznej i Stomatologii Gorzów Wlkp

Lotus Clinic - indywidualne podejście do każdego pacjenta

W Lotus Clinic kładziemy duży nacisk na indywidualne podejście do każdego pacjenta. Przed przystąpieniem do leczenia przeprowadzamy szczegółowy wywiad, poznajemy potrzeby i oczekiwania naszych pacjentów, tworzymy spersonalizowany plan zabiegowy.

Personel kliniki składa się z doświadczonych, wykwalifikowanych specjalistów, którzy są w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym pacjentom biorąc pod uwagę ich indywidualne potrzeby i preferencje.

Jesteśmy przekonani, że piękno i zdrowie idą w parze. Dlatego w naszej klinice oferujemy usługi Helth & Beauty, które pozwalają na zachowanie młodzieńczego wyglądu i poprawę samopoczucia.

W Lotus Clinic zadbamy o Twój uśmiech, piękno oraz zdrowie i dobre samopoczucie.

Lotus Clinic to miejsce gdzie dbamy nie tylko o zdrowie i urodę naszych pacjentów, ale także o ich komfort i wygodę. Tutaj czeka na Ciebie przyjazna i ciepła atmosfera, doświadczony zespół specjalistów oraz najwyższej jakości usługi medyczne.

Lotus Clinic

Lotus Clinic Dental & Beauty
Plac Jana Pawła II 106/U1
66-400 Gorzów Wlkp.

Podmiot odpowiedzialny:
Lotus Sp. z o.o.
ul. Starzyńskiego 1/10b
66-400 Gorzów Wlkp.

wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000262838

KRS 0001020910
NIP 5993272509

Kontakt z nami

Mapa dojazdu