Zespół - Lotus Clinic Dental & Beauty

Personel Lotus Clinic

Anna Szymaniak-Osipowicz

Anna Szymaniak-Osipowicz

Specjalista ortopeda i lekarz medycyny estetycznej

Lek. Anna Szymaniak-Osipowicz to lekarz specjalista z zakresu ortopedii, traumatologii oraz medycyny estetycznej ponadto pracuje na VI oddziale Ortopedii i Traumatologii oraz SOR w Zdunowie.

W zakresie medycyny estetycznej wykonuje zabiegi z użyciem wypełniaczy, skinboosters, toksyny botulinowej, nici liftingujących, mezoterapii i lipolizy. Specjalizuje się również w leczeniu powikłań po zabiegach medycyny estetycznej. Jest członkiem AO Trauma, Polskiego Towarzystwa Ortopedii i Traumatologii oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Swoje kwalifikacje z ortopedii oraz medycyny estetycznej doskonali na licznych krajowych i zagranicznych kursach.

Lek. Anna Szymaniak-Osipowicz posiada bogate doświadczenie w leczeniu zmian zwyrodnieniowych stawów biodrowych i kolanowych, urazów sportowych, zmian przeciążeniowych ścięgien i mięśni (łokieć tenisisty, kolano skoczka, zapalenie ścięgna Achillesa, ostroga piętowa) także z zastosowaniem czynników wzrostu pozyskiwanych z osocza bogatopłytkowego oraz komórek macierzystych czy osteoporozy z zastosowaniem preparatu Prolia.

Kamila Orzechowska

Specjalista Ginekolog

Lek. Kamila Orzechowska to lekarz specjalista z zakresu ginekologii i położnictwa, która oferuje kompleksową opiekę nad zdrowiem kobiet w każdym wieku. Ukończyła studia na Pomorskiej Akademii Medycznej i specjalizowała się w Klinice Medycyny Matczyno – Płodowej.

W 2016 roku uzyskała tytuł lekarza specjalisty i podjęła pracę w Klinice Perinatologii, Położnictwa i Ginekologii w Policach. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego i Polsko – Niemieckiego Towarzystwa Uroginekologii. Bierze udział w licznych konferencjach i szkoleniach, które umożliwiają stałe poszerzanie wiedzy i umiejętności z zakresu diagnostyki oraz leczenia chorób kobiecych.

W swojej praktyce lekarskiej zajmuje się leczeniem różnych chorób ginekologicznych, takich jak zaburzenia miesiączkowania, bolesne miesiączkowanie, menopauza, endometrioza, mięśniaki macicy, zespół policystycznych jajników, nadżerki szyjki macicy czy niepłodność. Zajmuje się również opieką nad ciężarnymi i prowadzeniem ciąży fizjologicznej i patologicznej.

Lek. Kamila Orzechowska Zapewnia profesjonalną opiekę i życzliwą atmosferę. Jako lekarz ginekolog doskonale rozumie potrzeby współczesnych kobiet i stara się im sprostać. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch synów, których uwielbia.

Hubert Gziut

Hubert Gziut

Lekarz

Specjalista Chirurgii Plastycznej a także dyplomowany lekarz medycyny estetycznej. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej (PTChPRiE). Lek. Hubert Gziut jest absolwentem Wydziału Lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Egzamin specjalizacyjny z Chirurgii zdał w marcu 2022 roku, ukończył też studia podyplomowe na kierunku Medycyna Estetyczna dla Lekarzy w GWSH w Katowicach.

W 2016 roku Dr Huber Gziut został przyjęty na specjalizację w Łęcznej w woj. lubelskim, zaczął się dla niego trudny i fascynujący okres szkolenia specjalizacyjnego w ośrodku konsultanta krajowego profesora Jerzego Strużyny, gdzie kierownikiem jego specjalizacji została Pani doktor Magdalena Bugaj-Tobiasz, która wiele energii poświęciła na to by ukształtować sposób myślenia chirurga plastyka. Po latach szkolenia, wielu kursach, stażach i wizytach u różnych specjalistów w Polsce i w Niemczech przeniósł się „do domu” i kontynuował szkolenie w Zachodniopomorskim Centrum Leczenia Ciężkich Oparzeń i Chirurgii Plastycznej w Gryficach, gdzie szkolił się kolejne trzy lata pod okiem dr. Andrzeja Krajewskiego. Egzamin specjalizacyjny złożył z oceną bardzo dobrą. Pod koniec specjalizacji zatrudnił się u boku dr. Samira Ibrahima w Mandala Clinic w Poznaniu.

Obecnie praktyka dr Huberta Gziuta obejmuje pełen zakres zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej, w tym procedury w obrębie głowy i szyi, piersi, brzucha, ramion, ud, czy narządów płciowych. W LOTUS Clinic dr Gziut zajmuje się tzw. gabinetową chirurgią jak i trudniejszymi zabiegami medycyny estetycznej, anti-aging i regeneracyjnej.

Dr Gziut to lekarz, który zdecydowanie preferuje ciągły kontakt z pacjentem po wykonanym zabiegu. Jest specjalistą, który pozostaje do dyspozycji pacjenta w każdej sytuacji, nawet w przypadku pojawienia się pozornie błahych wątpliwości.

Prywatnie mąż i ojciec zmagający się z trudami życia codziennego.

Anna Bednarek-Mulawa

Anna Bednarek-Mulawa

Lekarz

Lek. Anna Bednarek-Mulawa to dyplomowany lekarz specjalizujący się w medycynie estetycznej absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Jest certyfikowanym lekarzem i członkinią American Academy of Aesthetic Medicine. Posiada bogatą wiedzę i umiejętności z zakresu medycyny estetycznej, dermatologii, medycyny anti-aging i zabiegów, które zdobywała na szkoleniach i kursach w Stanach Zjednoczonych i Europie. Mimo bogatego portfolio wciąż rozwija się, uczestnicząc w międzynarodowych i ogólnopolskich konferencjach naukowych i kongresach medycyny estetycznej.

Swoją wiedzą dzieli się z innymi lekarzami, prowadząc liczne szkolenia z zakresu medycyny estetycznej z tematów takich jak toksyna botulinowa, stymulatory tkankowe, nici PDO, wolumetria, modelowanie ust od podstaw do zaawansowanych technik, również autorską techniką #lipsbydrbednarek.

Magdalena Ludwicka

Magdalena Ludwicka

Lekarz

Doktor Magdalena Ludwicka ukończyła kierunek lekarsko-dentystyczny na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie w 2012 roku.

Medycyna Estetyczna jest jej pasją, której poświęca się od 2014 roku. Swoją wiedzę zdobywa i pogłębia biorąc systematyczny udział w licznych szkoleniach, konferencjach, sympozjach. Praktykuje je pod okiem najlepszych specjalistów w kraju i za granicą, dzięki czemu może zaoferować swoim Pacjentom usługi medyczne na najwyższym poziomie. W 2017 roku rozpoczęła specjalizację w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny ANTI-AGING w Warszawie .

W jej pracy z pacjentami liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo i ich zdrowie idące w parze z zadowoleniem z efektów.

Martyna Płaczek

Martyna Płaczek

Lekarz dentysta

Lek. den. Martyna Płaczek to lekarz dentysta z pasją do stomatologii ogólnej, endodoncji i stomatologii dziecięcej. Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Pomorskiej Akademii Medycznej w Szczecinie z wyróżnieniem i stypendium naukowym.

Brała udział w wymianach zagranicznych i uczestniczy w licznych kursach, szkoleniach i konferencjach w kraju i za granicą. Ukończyła specjalizację dziecięcą i jest członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologów Dziecięcych (PTSD) i Polskiej Akademii Stomatologów Dziecięcych (PASD).

Zajmuje się leczeniem zębów u dorosłych i dzieci, stosując nowoczesne metody i materiały. Tworzy przyjazną atmosferę i dba o komfort swoich pacjentów.

Aleksandra Walicka

Asystentka stomatologiczna, higienistka

Aleksandra Walicka ukończyła szkołę medyczną jako higienistka stomatologiczna. Stale rozwija swoje umiejętności poprzez liczne szkolenia oraz charakteryzuje ja indywidualne podejście do potrzeb pacjenta. Uczestniczyła w szkoleniach z profesjonalnej higienizacji pacjenta i ortodoncji dla higienistek.

Specjalizuje się w instruktażach higieny jamy ustnej, czyli w zachowaniu efektów leczenia i zdrowia jamy ustnej w domu oraz jak dobrać do tego odpowiednie środki higieny jamy ustnej.

Z niecierpliwością czeka na pacjentów, którzy chcą odświeżyć swój uśmiech i poznać, w jaki sposób zadbać o niego w jeszcze lepszy sposób. Prywatnie interesuje się fotografią i żużlem.

Angelika Winiarska

Angelika Winiarska

Fizjoterapeutka

Angelika Winiarska to dyplomowana fizjoterapeutka z doświadczeniem w leczeniu bólów kręgosłupa, rwy kulszowej, dyskopatii, bólu barku, kolana i biodra, stanów pourazowych i pooperacyjnych, łokcia tenisisty, wad postawy i cieśni nadgarstka. Ukończyła Uniwersytet Mikołaja Kopernika Collegium Medicum w Bydgoszczy i specjalizuje się w terapii tkanki miękkiej i powięziowej.

Wykorzystuje techniki pinopresury i klawiterapii, aby rozluźnić napięte mięśnie i powięzi. Leczy również ograniczenia ruchomości, obrzęki limfatyczne i dolegliwości bólowe tkanek miękkich. Wykonuje mobilizacje blizn, zapobiegając zrostom.

Angelika Winiarska w swojej praktyce zajmuje się leczeniem bólu kręgosłupa, rwy kulszowej, dyskopatii, bólu braku, kolana, biodra, stanów pourazowych, stanów pooperacyjnych, łokcia tenisisty, wad postawy oraz cieśni nadgarstka.

Hanna Łotarewicz

Hanna Łotarewicz

Managerka kliniki i kosmetolog

Hanna Łotarewicz to managerka i kosmetolog w Lotus Clinic, która posiada bogate doświadczenie w pracy z pacjentami, jak i w wykonywaniu zabiegów z zakresu kosmetologii. Zajmuje się organizacją pracy kliniki, nadzorem nad jakością usług i dbaniem o zadowolenie pacjentów oraz na bieżąco śledzi najnowsze trendy i technologie w branży beauty. Ciągle poszerza swoją wiedzę na licznych szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii.

Prywatnie jest osobą otwartą i komunikatywną. Lubi podróżować, czytać książki i oglądać filmy. Interesuje się modą, zdrowym stylem życia i rozwojem osobistym.

Julia Puziak

Julia Puziak

Kosmetolog

W Lotus Clinic wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii. Ma bogate doświadczenie , które zdobyła pracując zarówno w gabinetach kosmetycznych jak i w ośrodkach SPA przenosząc kult ciała, dotyku i relaksu do Lotus Clinic. Pachnące, zmysłowe i wyciszające rytuały pielęgnacyjne w wykonaniu Julki przenoszą pacjentów w świat relaksu i ukojenia. Zwraca szczególną uwagę na naturalne piękno, które stara się podkreślić za pomocą wypracowanych technik manualnych i wiedzy kosmetologicznej.

Poza pracą Julka uwielbia podróże, fotografię, muzykę i sport.

Agata Zając

Agata Zając

Recepcja

Agata Zając ma kilkuletnie doświadczenie w dziale obsługi pacjenta. W naszej klinice odpowiada za sprawne działanie rejestracji medycznej, odpowiada na pytania i wątpliwości pacjentów oraz udziela wszelkich informacji o klinice i świadczonych w niej usługach.

W swojej pracy kieruje się dobrem pacjentów i dbaniem o dobry wizerunek klinki, a praca z ludźmi sprawia jej wielką przyjemność. Agata w 2020 roku ukończył szkołę na kierunku kosmetycznym.
Prywatnie lubi podróżować i zwiedzać.

Paulina Gziut

Paulina Gziut

Lek. Paulina Gziut to specjalista anestezjologii i intensywnej terapii oraz lekarz medycyny estetycznej zawodowo związana ze Szczecinem i do niedawna również z Gorzowem .

Lek. Paulina Gziut uzyskała prawo do wykonywania zawodu w 2013 roku. Jest dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej – ukończyła studia podyplomowe na kierunku „Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” na Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej (GWSH) w Katowicach, których zwieńczeniem była obrona pracy dyplomowej zatytułowanej „Nici liftingujące w medycynie estetycznej”. Pracę obroniła z wyróżnieniem przed prof. Piotrem Malarą. Stale poszerza swoje umiejętności, uczestnicząc w kursach i kongresach, aby móc zaoferować pacjentom najnowocześniejsze i najskuteczniejsza rozwiązania. W październiku 2022 zdała Państwowy Egzamin Specjalizacyjny w dziedzinie Anestezjologii i Intensywnej terapii.

Jako specjalistka medycyny estetycznej pomaga pacjentom zmagającymi się między innymi z takimi problemami jak redukcja zmarszczek, wolumetria ust, modelowanie sylwetki i twarzy, korekcja asymetrii w obrębie twarzy oraz niwelowanie blizn i rozstępów. Pomaga również w zmaganiu się z problemem nawracających bólów migrenowych z użyciem toksyny botulinowej.

W centrum jej zainteresowań znajdują się mało inwazyjne metody ujędrniania i liftingu skóry, takie jak zabiegi autologiczne i biostymulujące, technologia wykorzystująca działanie radiofrekwencji mikroigłowej (RF) oraz zabiegi laserowe, które pozwalają pacjentom uzyskać młodszy wygląd bez skalpela i długiej rekonwalescencji. W swojej pracy korzysta jedynie z bezpiecznych, przebadanych, certyfikowanych urządzeń i preparatów, co gwarantuje maksimum bezpieczeństwa i skuteczności wykonywanych zabiegów. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging

Lek.Paulina Gziut poza Lotus Clinic w Gorzowie Wlkp przyjmuje pacjentów w Szczecinie, gdzie wraz z lek. Hubertem Gziutem prowadzi klinikę DrGziut. Jest to prywatna, nowoczesna praktyka, świadcząca usługi w zakresie chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i regeneracyjnej oraz laseroterapii.
Prywatnie mama i żona.

Lotus Clinic

Lotus Clinic Dental & Beauty
Plac Jana Pawła II 106/U1
66-400 Gorzów Wlkp.

Podmiot odpowiedzialny:
Lotus Sp. z o.o.
ul. Starzyńskiego 1/10b
66-400 Gorzów Wlkp.

wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000262838

KRS 0001020910
NIP 5993272509

Kontakt z nami

Mapa dojazdu