Lotus Clinic w Katalogu Marzeń! Podaruj prezent, który przekształci wyjątkowe chwile w piękne wspomnienia - Lotus Clinic Dental & Beauty

W poszukiwaniu idealnego prezentu często zapominamy, że najlepsze z nich nie mieszczą się w żadnym pudełku. To doświadczenia, które zostają z nami na długo, wywołując uśmiech na twarzy przy każdym wspomnieniu. 

Katalog Marzeń rozumiejąc tę wartość, oferuje ponad 5000 wyjątkowych przeżyć, które teraz wzbogaciły się o ekskluzywne usługi Lotus Clinic. Od teraz dzięki współpracy z Katalogiem Marzeń, możesz podarować sobie lub swoim bliskim nie tylko chwilę odprężenia, ale i prawdziwą metamorfozę. 

Wyjątkowe doświadczenia jako prezent 

Wybierz idealny dla siebie lub bliskiej osoby voucher i pozwól, aby profesjonalizm specjalistów w Lotus Clinic towarzyszył Ci w drodze do harmonii i piękna. Już teraz możesz obdarować siebie lub swoich bliskich wyjątkowym prezentem – doświadczeniem, które łączy w sobie luksus, relaks i dbałość o zdrowie. 

Dla kogo będzie to idealny prezent? 

Podarowanie vouchera z Katalogu Marzeń do Lotus Clinic to nie tylko prezent w formie zabiegu, ale przede wszystkim obietnica wyjątkowego doświadczenia, które ma szansę stać się pięknym wspomnieniem. Prezent z Katalogu Marzeń będzie idealny dla szerokiego spektrum osób, które cenią sobie zarówno jakość, jak i oryginalność prezentów. Oto kilka przykładów:

 • Dla zapracowanych – osoby, które żyją w ciągłym biegu i rzadko znajdują czas dla siebie, będą wdzięczne za moment relaksu i odprężenia.
 • Dla miłośników wellness i urody – entuzjaści zabiegów upiększających i relaksacyjnych z pewnością docenią profesjonalne usługi Lotus Clinic.
 • Dla poszukiwaczy luksusowych doświadczeń – voucher na zabiegi w renomowanej klinice to prezent, który zaspokoi gusta osób lubiących ekskluzywne i wysokiej jakości usługi.
 • Dla osób dbających o zdrowie – zabiegi oferowane przez Lotus Clinic mogą być również doskonałym prezentem dla tych, którzy stawiają na zdrowy styl życia i chcą zadbać o swoje ciało.
 • Dla par – wspólny zabieg relaksacyjny lub odnowa biologiczna to idealny sposób na spędzenie czasu we dwoje i pogłębienie relacji.
 • Dla mężczyzn – coraz więcej panów zwraca uwagę na pielęgnację i wygląd, więc voucher na zabiegi w Lotus Clinic może być dla nich atrakcyjnym prezentem.
 • Dla kobiet – niezależnie od wieku, wiele kobiet będzie zachwyconych możliwością skorzystania z profesjonalnych usług kosmetycznych.
 • Dla osób, które chcą celebrować ważne okazje – takie jak urodziny, rocznice, Dzień Matki, Dzień Kobiet czy święta, voucher do Lotus Clinic będzie stanowił wyjątkowy i personalny prezent. 
 • Dla tych, którzy „mają już wszystko” – kiedy trudno jest znaleźć materialny prezent dla kogoś, kto wydaje się mieć już wszystko, doświadczenie luksusowego zabiegu może być idealnym rozwiązaniem. 

Oferta Lotus Clinic

Wśród propozycji Lotus Clinic w Katalogu Marzeń znajdziesz:

 • Masaż twarzy – idealny sposób na odprężenie i przywrócenie skórze blasku,
 • Zabiegi na ciało – od wyszczuplających po te poprawiające jędrność skóry,
 • Zabiegi na twarz – dostosowane do indywidualnych potrzeb skóry, zapewniające jej młody i zdrowy wygląd,
 • Voucher do kliniki medycyny estetycznej – dający możliwość wyboru spośród szerokiej gamy usług, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Z voucherem w Katalogu Marzeń możesz skorzystać z dowolnego zabiegu z naszej bogatej oferty – czy to będzie rewitalizująca kuracja skóry, zaawansowane zabiegi anti-aging, czy inny z naszych specjalistycznych procedur. 

Jak skorzystać z oferty? 

Wystarczy odwiedzić stronę Katalogu Marzeń, wybrać interesującą usługę Lotus Clinic i zdecydować się na zakup. Następnie obdarowana osoba może samodzielnie umówić wizytę w dogodnym terminie i cieszyć się luksusowym doświadczeniem. Aby skorzystać z vouchera, wystarczy zarezerwować wizytę w naszej klinice w Gorzowie Wielkopolskim z co najmniej 7-dniowym wyprzedzeniem. Pamiętaj też, by przybyć kilka minut przed umówionym terminem. Na wykorzystanie prezentu jest aż 12 miesięcy.

Dowiedz się więcej na 🌐 katalogmarzen.pl/pl/propozycje-partnera/lotus-clinic

Lotus Clinic

Lotus Clinic Dental & Beauty
Plac Jana Pawła II 106/U1
66-400 Gorzów Wlkp.

Podmiot odpowiedzialny:
Lotus Sp. z o.o.
ul. Starzyńskiego 1/10b
66-400 Gorzów Wlkp.

wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000262838

KRS 0001020910
NIP 5993272509

Kontakt z nami

Mapa dojazdu