Raty 0% na plastykę powiek w Lotus Clinic - Lotus Clinic Dental & Beauty

W Lotus Clinic komfort i zadowolenie naszych Pacjentów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego jednym z kluczowych atutów naszej oferty jest możliwość rozłożenia ceny zabiegów z zakresu chirurgii plastycznej na niskie raty 0%. To świetna okazja do skorzystania z coraz popularniejszego zabiegu plastyki powiek, bez obciążania domowego budżetu!

Blefaroplastyka – rewolucja w chirurgii powiek
Plastyka powiek, to zabieg, który pozwala pozbyć się problemu opadających powiek. W czasie tego zabiegu usuwany jest nadmiar skóry, tłuszczu oraz mięśni z powiek górnych i/lub dolnych. Chirurg wykonuje nacięcia wzdłuż naturalnych załamań powiek, które są następnie zamykane specjalnymi szwami, klejem lub taśmą chirurgiczną. Efekt? Piękny, odświeżony i młodszy wygląd twarzy.

Zabiegi wykonywane przez chirurga plastyka
Zabieg plastyki powiek w Lotus Clinic wykonywany jest przez dr Huberta Gziuta – znanego szczecińskiego chirurga plastyka, który wyróżnia się nie tylko profesjonalizmem, ale także ogromnym zaangażowaniem i empatią wobec każdego Pacjenta. Całość zabiegu odbywa się w komfortowych warunkach ambulatoryjnych i pod miejscowym znieczuleniem. Natomiast rekonwalescencja po zabiegu trwa od 2 do 4 tygodni.

Usługa door-to-door dla Pacjentek
Z myślą o wygodzie naszych Pacjentek wprowadziliśmy usługę door-to-door. Odbieramy Cię spod domu, zawozimy do kliniki, a po zabiegu odwozimy we wskazane przez miejsce. Bez dodatkowego stresu, bez potrzeby korzystania z własnego samochodu czy proszenia bliskich o pomoc. Co więcej, dla Pacjentek z Gorzowa i okolicznych miejscowości transport jest całkowicie bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona! Więcej informacji pod numerem:
📞510 10 80 10
🌐bit.ly/Lotus-Clinic-Kontakt
📧 hello@lotusclinic.pl

Lotus Clinic

Lotus Clinic Dental & Beauty
Plac Jana Pawła II 106/U1
66-400 Gorzów Wlkp.

Podmiot odpowiedzialny:
Lotus Sp. z o.o.
ul. Starzyńskiego 1/10b
66-400 Gorzów Wlkp.

wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000262838

KRS 0001020910
NIP 5993272509

Kontakt z nami

Mapa dojazdu