Zadbaj o bliskiego Twojemu sercu mężczyznę - podaruj mu voucher do Lotus Clinic! - Lotus Clinic Dental & Beauty

Dbanie o siebie przestało być domeną wyłącznie kobiet! Dzięki naszej specjalnej ofercie w Lotus Clinic możesz podarować bliskiemu Twojemu sercu mężczyźnie chwilę relaksu i luksusu w naprawdę atrakcyjnej cenie.

Skorzystaj z akcji specjalnej na:
▫️ 5 etapowy zabieg oczyszczający twarz w 𝗰𝗲𝗻𝗶𝗲 𝘀𝗽𝗲𝗰𝗷𝗮𝗹𝗻𝗲𝗷 𝟯𝟱𝟬 𝘇ł (𝗿𝗮𝗯𝗮𝘁 𝟭𝟬𝟬 𝘇ł) – dzięki któremu skóra staje się odżywiona i pełna blasku.

▫️ Mezoterapia mikroigłowa (zabieg kondycjonujący skórę) w 𝗰𝗲𝗻𝗶𝗲 𝟲𝟬𝟬 𝘇ł (𝗿𝗮𝗯𝗮𝘁 𝟮𝟬𝟬 𝘇ł) – działa on kondycjonująco na skórę, poprawiając jej jędrność i elastyczność.

▫️ Laser (bezbolesna poprawa jakości skóry twarzy i okolicy oka) 𝟴𝟬𝟬 𝘇ł (𝗿𝗮𝗯𝗮𝘁 𝟮𝟬𝟬 𝘇ł) – jest to bezbolesny zabieg, który sprawi, że skóra twarzy i okolicy oka będzie wyglądać młodziej i jędrniej.

▫️ Kriolipoliza na brzuch 𝟰𝟱𝟬 𝘇ł (𝗿𝗮𝗯𝗮𝘁 𝟭𝟱𝟬 𝘇ł), na boczki 𝟕𝟓𝟎 𝐳ł (𝐫𝐚𝐛𝐚𝐭 𝟏𝟓𝟎 𝐳ł) – czyli odchudzanie przez wymrażanie. To nowoczesny sposób na pozbycie się niechcianego tłuszczu w miejscach odpornych na dietę i ćwiczenia.

▫️ Terapia Łysienia (egzosomy + mikronakłuwanie) 1 zabieg 𝟏𝟑𝟎𝟎 𝐳ł (𝐫𝐚𝐛𝐚𝐭 𝟐𝟎𝟎 𝐳ł) – dla mężczyzn borykających się z problemem łysienia przygotowaliśmy zabieg, która pozwala na poprawę gęstości włosów i ich kondycji + bezpłatna konsultacja u lekarza medycyny estetycznej ważna do 15.10.

Ale to nie wszystko! ✋ Dla Pań, które zdecydują się na zakup vouchera, przygotowaliśmy specjalną ofertę -15% rabatu na zabieg pielęgnacyjny. Bo przecież Twoje dobre samopoczucie to radość dla Twojego mężczyzny!

Liczba miejsc ograniczona! Serdecznie zapraszamy do skorzystania z akcji specjalnej dla mężczyzn już teraz. Masz dodatkowe pytania związane z programem? Skontaktuj się z nami:
🌐bit.ly/Lotus-Clinic-Kontakt
📞 510 10 80 10 | (95) 306 70 60

Lotus Clinic

Lotus Clinic Dental & Beauty
Plac Jana Pawła II 106/U1
66-400 Gorzów Wlkp.

Podmiot odpowiedzialny:
Lotus Sp. z o.o.
ul. Starzyńskiego 1/10b
66-400 Gorzów Wlkp.

wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000262838

KRS 0001020910
NIP 5993272509

Kontakt z nami

Mapa dojazdu