Zbieraj punkty i wymieniaj je na nagrody! - Lotus Clinic Dental & Beauty

Dołącz do programu lojalnościowego Lotus Clinic, dzięki któremu masz dostęp nie tylko do najciekawszych ofert i promocji, ale także zyskujesz możliwość otrzymania atrakcyjnych nagród, voucherów oraz zniżek na zabiegi. 

Jak dołączyć do programu?

Podczas wizyty w Lotus Clinic zwróć się do naszego personelu z prośbą o rejestrację w programie lojalnościowym. Pomożemy wypełnić Ci wszystkie dane oraz udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące programu. Rejestracja jest całkowicie BEZPŁATNA. 

Po rejestracji uzyskasz dostęp do indywidualnego konta Pacjenta, na którym możesz: śledzić zgromadzone punkty, korzystać z ekskluzywnych ofert oraz monitorować historię swoich transakcji. Jeśli Twój znajomy korzysta już z programu lojalnościowego w Lotus Clinic, może zaprosić Cię do uczestnictwa poprzez swój link polecający – za każde skuteczne polecenie otrzyma dodatkowe punkty. 

Jakie korzyści przynosi uczestnictwo w programie lojalnościowym Lotus Clinic?

Oprócz nagród rzeczowych przygotowaliśmy również inne korzyści takie jak vouchery, które możesz wykorzystać podczas kolejnych wizyt lub podarować je bliskiej osobie. Dodatkowo jako uczestnik programu masz możliwość skorzystania z wybranych zabiegów całkowicie bezpłatnie. 

Po zarejestrowaniu się w programie otrzymasz dostęp do panelu Pacjenta, gdzie możesz w każdej chwili przejrzeć całą gamę dostępnych nagród i korzyści, jakie oferuje program.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszego programu lojalnościowego! Masz dodatkowe pytania związane z programem? Skontaktuj się z nami: 

🌐bit.ly/Lotus-Clinic-Kontakt

📞 510 10 80 10 | (95) 306 70 60

 

Lotus Clinic

Lotus Clinic Dental & Beauty
Plac Jana Pawła II 106/U1
66-400 Gorzów Wlkp.

Podmiot odpowiedzialny:
Lotus Sp. z o.o.
ul. Starzyńskiego 1/10b
66-400 Gorzów Wlkp.

wpisana do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą pod numerem 000000262838

KRS 0001020910
NIP 5993272509

Kontakt z nami

Mapa dojazdu